EN - TR

ve KURALLARIMIZ
2.jpg3.jpg5.jpg
Yaşamı kolaylaştıran ve günlük yaşantımıza önemli ölçüde yön veren kurallarımıza desteklerinizi bekliyoruz.

*Çocuklarımızın sabah en geç 09.15’ de okulda olması, okul servisini kullanmayan çocukların ise akşam en geç 18.30’ da okuldan alınmış olması gereklidir.

*Okula gönderdiğiniz yedek kıyafet, pijama ve çamaşırların etiketlerine mutlaka çocuğunuzun adını yazınız.

Herhangi bir hastalık durumunda hem kendi çocuğunuz hem de tüm Nil’in Evi çocukları için;
bizleri mutlaka haberdar ediniz.• Gün içerisinde hastalandığını bildirmek amacıyla sizleri aradığımızda, çocuğunuzun okulda kalması için lütfen ısrar etmeyiniz.• Özellikle yoğun öksürük, burun akıntısı, hapşırık, beta mikrobu ve göz konjonktivite durumlarında çocuğunuzu okula yollamayınız.• Okula gönderilen her türlü ilacın üstüne, çocuğunuzun adı-soyadı ile birlikte ilacın saat ve dozunu mutlaka yazınız.*Çocukların  “Akşam Yatma Zamanı” na özen gösteriniz.

*Haftalık programdaki özel günleri (Oyuncak Günü, Kitap Günü, Gezi Günü vs.) takip edip, bu günlerde yapmanız gerekenleri unutmamaya özen gösteriniz.

* Kreş-Aile-Çocuk etkileşimini desteklemek amacıyla yapılacak olan toplantı, görüşme, davet, sergi vb etkinliklere mutlaka katılınız.

*Okulumuzdan gönderilen her türlü bilgilendirme notlarını özenle takip ediniz.

*Çocuklarımız, güvenlikleri açısından, anne-baba dışında, sizlerin bilgisi doğrultusunda ve nüfus cüzdanı kontrolü yapılarak tanıdığımız aile bireylerine teslim edilmektedirler.

*Telefon ve adres bilgileriniz ile ilgili değişikliklerde mutlaka bilgilendiriniz.


Kurallarımıza uymaya özen gösterip bizlere destek vereceğiniz için, Nil’in Evi  Ailesi olarak sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.


 4.jpg6.jpg1.jpg8.jpg7.jpg


Copyright ® 2015 Bulhaz Grup Anasayfa              Hakkimizda            Faaliyet           Projeler           Iletisim